Чи можна приклеїти захисне скло повторно? Можна!
Якщо ви шукаєте інформацію про те як наклеїти захисне скло повторно, це означає що ви зіткнулися з неприємною ситуацією, коли з будь-яких причин скло відклеїлося, наклеєне не правильно, або у вас не виходить його добре наклеїти
Як виправити ситуацію з невдалим монтажем захисного скла?
Під цим питанням ми маємо на увазі ситуацію, коли ви в домашніх умовах намагаєтеся наклеїти захисне скло і у вас це не вийшло з першого разу. Що ж робити в такій ситуації, щоб не зіпсувати захисне скло і переклеїти його правильно?
Для переклейки знадобиться
Спирт (чи інший засіб для знежирення поверхні), пластикова карта, серветка з мікрофібри, валик для очищення одягу.
Варто подбати про правильні умови для подальшої роботи, оскільки велика частина успіху, при наклеюванні захисного скла, залежить саме від умов в яких ви працюєте.
Багато хто рекомендує виконувати поклейку скла у ванній кімнаті, перед цим відкривши гарячу воду і напустити трохи пари (для створення високої вологості). Проте у ванній кімнаті не завжди зручні умови для роботи, не у усіх там є рівна поверхня та достатньо освітлення.
У більшості випадків досить просто зробити вологе прибирання і протерти вологою серветкою поверхню на якій ви працюватимете.
Клеїмо скло повторно
Якщо від моменту наклейки скла пройшло не багато часу (до декількох годин), то проблем з повторною процедурою поклейки скла виникнути не повинно, силіконовий шар ще досить еластичний і має хорошу адгезію.
Основне завдання - уникнути попадання часток пилу на клейкий шар.
1. Знімаємо скло
Знімайте захисне скло дуже повільно і акуратно, лише злегка підчепивши один куточок пластиковою карткою або медіатором. Ні в якому разі не підчіплюйте сильно, оскільки ви можете пошкодити силіконовий шар і скло зробиться непридатним для повторного наклеювання.
2. Прибираємо пил із скла
Якщо після зняття скла ви помітили частки пилу на клейкій основі, акуратно приберіть їх валиком для чищення одягу, або спеціальними наклейками з набору - абсорберами пилу. У деяких комплектаціях захисного скла такі наклейки відсутні, у такому разі їх можна замінити малярним скотчем.
3. Знежирюємо екран телефону, прибираємо з нього пил
Для цього використовуємо спирт і серветку. Переконайтеся ще раз, що на екрані не залишилося пилу!
4. Клеїмо захисне скло повторно
Після того, як скло повністю чисте, а екран смартфону знежирений і сухий, розташуйте скло рівно по основних вирізах, візуально орієнтуючись на відстані від країв передньої панелі телефону. Покладіть повільно скло на екран і притисніть один край, а потім від нього пластиковою картою проведіть з натиском до протилежного краю. Такими рухами виженіть усе повітря з під скла.
Відклеївся куточок скла, частково відстає - Як приклеїти його наново?
Мається на увазі скло частково (куточок, одна сторона) відклеюється від екрану і не приклеюється назад. Таке може бути після наклеювання скла, або при тривалому використанні захисного аксесуару.
Якщо скло відклеїлося частково, ви зможете заповнити повітряний прошарок в місці відшаровування спеціальним рідким силіконом (не знімаючи скла повністю) і після цього приклеїти його, витиснувши залишки повітря.
Такий силікон ви зможете знайти в спеціальних сервісах поклейки скла.
Важливо переконатися:
- Якщо скло часто відклеюється в певних місцях, перевірте чи не підчіплює їх чохол (поширена проблема).
- Брак дисплея: він не рівний, відколи на дисплеї, викривлення площини в проблемній ділянці (така проблема інколи трапляється).
Якщо скло повністю не приклеюється до екрану, а ви при цьому дотримуєтеся повністю технології поклейки, то таке скло варто викинути, нічого хорошого з ним вже не вийде. Швидше за все або клейкий шар вже не придатний або скло має явний брак (якщо це нове скло).
Скло відпало повністю, - як приклеїти захисне скло другий раз?
З будь-яких причин відпало захисне скло після певного періоду експлуатації, і ви хочете приклеїти його назад.
Таке скло вже втратило свої амортизаційні властивості і не надійне в якості захисту екрану, ми не рекомендуємо приклеювати його знову. Але в ситуації, коли придбання нового скла неможливе, можете скористатись наступними порадами.
Даємо старому склу другий шанс:1. Для цього потрібно створити чисті умови без пилу, і з достатнім освітленням.
2. Знадобиться рідина для очищення захисного скла, або ж згодиться рідина для очищення моніторів. Потрібно промити цією рідиною клейкий шар від усіх видимих часток пилу, при цьому не пошкодьте і не змийте сам шар, оскільки будь-які подряпини будуть дуже помітні після поклейки.
3. Після процедури промивання, силіконовий шар ненадовго втратить клейкість, проте це не страшно, оскільки після нетривалого просушування, шар знову стане клейким. Важливо не допустити попадання пилу на клейкий шар під час його просушування.
4. Пил, котрий все ж таки потрапив на клейкий шар, приберіть спеціальними наклейками, або малярним скотчем.
5. Пройдіться спиртом і протріть досуха екран смартфону. Лише після цього приступайте до повторного наклеювання захисного скла.
6. Якщо після проведених маніпуляцій скло не наклеїлося, це означає що силіконовий шар вже сильно пошкоджений і, нажаль, не придатний для використання.
Корисні поради і рекомендації
1. Найвірніший варіант уникнути неприємностей, купувати захисне скло хорошої якості у перевірених продавців, при цьому по можливості користуйтеся послугами наклеювання скла в спеціальних сервісних центрах.
2. Якщо у вас немає можливості відвідати подібний сервісний центр - не страшно, оскільки хороше захисне скло без проблем клеїться і в домашніх умовах. Вибирайте перевірені бренди і запитуйте консультанта про особливості кожного захисного скла при його покупці.
3. Не варто клеїти старе захисне скло з метою економії, оскільки ви ризикуєте втратити значно більше, пошкодивши дорогий екран пристрою.
- Комментарии