Беремо краще і робимо його досконалим - ідеологія бренду "Konfulon". Така концепція дозволила бренду нестримно увірватися в ряди іменитих виробників периферійних технологічних пристроїв і закріпити за собою позиції надійного виробника якісних і не дорогих аксесуарів для мобільних телефонів.

Експерти в області мобільної техніки неодноразово заявляли, що "Konfulon" - ця найвища якість і неперевершена надійність за прийнятною ціною.

"Konfulon" - філософія успіху

Довгий час китайські бренди знаходилися в тіні японських і корейських торгових марок, вважаючись виробниками дешевої, але низькоякісної продукції. Проте прийшов час китайських драконів, і "Konfulon" тому яскравий приклад.

Слово "Кonfu", в назві торгової марки ні що інше, як скорочення відомого китайського словосполучення "Кong FU" - шлях досконалості. А слово "LON" означає на китайському "ДРАКОН". "Шлях досконалості китайського дракона" - повна розшифровка назви бренду, який більше 10 років підтверджує своєю продукцією що "Зроблене в Китаї", - означає зроблено досконало.

Особливості товарів "Konfulon"

Шнури для зарядних пристроїв під брендом "Konfulon" виготовлені з високоякісних, сертифікованих матеріалів, мають низький опір і здатні підтримувати функції швидкої зарядки.

Power Вank і акумуляторні батареї від "Konfulon" мають високий захист від пожеж, захист від короткого замикання і забезпечені системою, що виключає глибокий розряд.

У "Konfulon" подумали про все, що може хвилювати споживача і запропонували йому надійні гаджети за розумними цінами.

Навіщо платити дорожче, якщо є "Konfulon"?

Товари бренду Konfulon