"INKAX" - технологія в стилі New Fashion

З моменту свого створення в 2008 році і по сьогоднішній день колектив компанії "INKAX" націлений на реалізацію принципів:

  • впровадження новітніх технологій;
  • якісний сервіс;
  • відмінна логістика;
  • яскравий і стильний дизайн.

Дизайнери і інженери компанії "INKAX" пильно стежать як за технологічними новинками у сфері електронних гаджетів, так і за модними тенденціями в оформленні девайсів і їх упаковки.

На догоду принципам молодіжної моди в компанії навіть створили дочірній підбренд "YINGKASHI", який позиціонується на ринку, як товари для тінейджерів.

"INKAX" - секрети успіху

Конкуренція на ринку аксесуарів для мобільних телефонів і техніки примушує компанії шукати переваги, які не легко скопіювати, або повторити.

Прагнучи зайняти провідні позиції в ніші брендових аксесуарів, компанія "INKAX" зосередилася на інтенсивному розвитку власного виробництва. У місті Гуанчжоу (Китай) на 12000 квадратних метрах розгорнуто власне повністю автоматизоване виробництво INKAX Industrial Co.Ltd. Компанія має власні автоматизовані склади і логістичний центр і здатна здійснювати постачання свого товару в строгій відповідності з домовленостями.

Така бізнес-модель повністю себе виправдала. Продукція під маркою "INKAX" успішно продається у багатьох країнах Близького Сходу, а також Японії, США, Австралії, Гонконзі, Тайвані, Росії. Останнім часом компанія інтенсивно експортує аксесуари для мобільних телефонів в країни Євросоюзу.

Для задоволення своїх оптових покупців "INKAX" постійно оновлює свій асортимент, удосконалює дизайн упаковки і аксесуарів, підтримує репутацію надійного постачальника якісних товарів з бездоганним сервісом.

Товари бренду Inkax