"BASEUS" - свіжий погляд на повсякденність

Аксесуари та гаджети від торгової марки "Baseus" це передусім продуманий і оригінальний дизайн. Товари від "Baseus" виглядають добротно і якісно, їх приємно брати в руки і комфортно використовувати.

"Вaseus" приділяє величезну увагу дизайну і робить звичні в побуті речі предметами мистецтва. Користувачі продукції "Вaseus" поза сумнівом мають художній смак і стежать за модою на девайси і техніку.

Не відстає від дизайну і технологічність товарів торгової марки. В компанії пильно стежать за розвитком технологій, прагнуть випереджати конкурентів і бути першими на ринку мобільних аксесуарів. "Вaseus" широко представлений на багатьох міжнародних торгових платформах, постійно бере участь в технологічних виставках і позиціонує себе як інноваційне підприємство зі свіжим поглядом на звичні речі.

Історія "BASEUS"

Хоча офіційно бренд "Вaseus" був зареєстрований лише в грудні 2017 року, компанія SHENZHEN TIMES INNOVATION TECHNOLOGY CO., LTD з Шеньчженя (Китай) випускає продукцію під цією торговою маркою ще з 2009 року.

За цей час 300 співробітників компанії змогли підняти торговий обіг марки "Вaseus" до 9 млн. доларів США в рік. Успішні продажі гаджетів надихають компанію на нові звершення і пошуки цікавих інноваційних рішень. Вдалий менеджмент дозволяє "Вaseus" залучати нових інвесторів, у тому числі і на відомому інвестиційному майданчику Kickstarter.

"Вaseus" - марка для молоді, що позиціонує себе в якості "модного" бренду супутньої електроніки, яка працює в середньому ціновому сегменті. "Дизайн + технологія = "Вaseus" - так вважають в самій компанії, і формула ця виправдана успіхом бренду.

Товари бренду Baseus